Vychutnaj si E-bike naplno

S čipom SpeedBox už nebudeš limitovaný rýchlosťou 25km/hod. Užiješ si maximálny výkon svojho elektrobicykla, ktorý bude závisieť iba na frekvencii tvojho šliapania.

Vlastnosti: 

  •  Najnovší rad SpeedBox 3.0 odstraňuje obmedzenia 25 km/h a súčasne umožňuje ľubovoľné nastavenie obmedzovača rýchlosti.
  • Modely SpeedBox 2.0 ponúkajú len odblokovanie rýchlostného limitu. * Čipy SpeedBox 1.0 umožňujú aktivovať výpomoc elektrobicykla do rýchlosti 50 km/h.
  • Ich výhodou je podpora motorov Shimano, Panasonic, Brose, Bafang, Impulse a niektorých starších motorov Giant.

Produkty SpeedBox sú dôkladne testované a za ich kvalitou si stojíme. Na všetky naše tuningové čipy sa vzťahuje doživotná záruka.

chip tuning

SpeedBox 3.0 B.Tuning

SpeedBox 3.0 B.Tuning

SpeedBox 2.0 B.Tuning

SpeedBox 2.0 B.Tuning

SpeedBox 3.0

SpeedBox 3.0

SpeedBox 2.0

SpeedBox 2.0

SpeedBox 1.0

SpeedBox 1.0

SpeedBox App

Aplikácia SpeedBox určená špeciálne pre SpeedBox B.Tuning používa technológiu Bluetooth na prepojenie tvojho elektrobicykla s mobilným telefónom. Po stiahnutí aplikácie a prepojeniu mobilu s elektrobicyklom uvidíš na displeji telefónu aktuálne dáta a parametre jazdy. 

Jednotlivé výlety môžeš ukladať, porovnávať s priateľmi a sledovať vlastné výkony. Môžeš si tak naplno užívať jazdu a kontrolu parametrov nechať na neskôr.

Fungovanie čipu SpeedBox B.Tuning nie je podmienené používaním aplikácie SpeedBox App. Jedná sa však o skvelý doplnok, vďaka ktorému budeš mať kompletný prehľad o svojich výkonoch.

Väčšina športových aplikácií využíva iba hrubé odhady hodnôt. Tieto údaje sa tak môžu od skutočných dát z elektrobicykla líšiť až o 20%. Aplikácia SpeedBox App zobrazuje úplne presné dáta, ktoré načíta z riadiacej jednotky elektrobicykla.