Bosch ConnectModule Kit (BCM3100) - BDU37YY

GPS Tracker pre ebiky s pohonom BOSCH Perf. Line CX - Smart System

štandardná cena: €139 –7 % €129
Dostupnosť: Na externom sklade: 2-5 dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Bosch ConnectModule Kit (BCM3100) - BDU37YY
928F8B6702BF8C66809C4F8E00530551
€139 –7 %
Viac ako 10 ročné skúsenosti so servisom bicyklov
Viac ako 10 ročné skúsenosti
so servisom bicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Požičovňa elektrobicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Zákaznícka podpora servis bicyklov, elektrobicyklov Prievidza
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 -16.00
Sobota 9:00 – 12:00
Servis bicyklov a elektrobicyklov do 48 hodín
Servis do 48 hodín
Servis bicyklov a elektrobicyklov
Servis tlmičov a vidlíc
Servis tlmičov a vidlíc
Profi servis tlmičov a vidlíc

Podrobný popis

Chráňte svoj elektrobicykel
Elektrobicykle sú obľúbené – bohužiaľ aj u zlodejov. Či už ho odložíte na krátku dobu, alebo ste na dlhšiu dobu preč, ste s ním spojení prostredníctvom svojho smartfónu a zostávate v pokoji.

Montáž modulu ConnectModule prenechajte špecializovanému predajcovi. Predplaťte si Flow+ a získajte prístup k prémiovej službe eBike Alarm. Prepojte oboje. Pokiaľ eBike v budúcnosti vypnete, eBike Alarm sa automaticky aktivuje a lepšie ochráni váš elektrobicykel pred krádežou.

Cenné informácie o polohe a stave
Svoj elektrobicykel si v pokoji odložte: Aplikácia eBike Flow zobrazuje polohu a stav zabezpečenia, teda tiež či je aktívna funkcia eBike Alarm a zámok eBike Lock. Nemusíte sa tak starať o ochranu svojho eBiku a znova ho nájdete.

Dvojstupňový alarm
Pokiaľ sa s vašim elektrobicyklom pokúsi niekto manipulovať bez platného digitálneho kľúča, vydá zvukový a vizuálny alarm: vďaka inteligentnej detekcii pohybu dokáže rozlíšiť, či sa s vašim elektrobicyklom pohybuje slabo alebo silne. Okrem výstražného upozornenia odošle v prípade značného pohybu upozornenie do vášho smartfónu. Informovaní budete iba v dôležitých situáciách. Nebudete si tak robiť zbytočné starosti, ale v závažnom prípade môžete zavolať políciu.

Užitočné sledovanie
Sledujte polohu svojho elektrobicykla na svojom smartfóne: Pokiaľ dôjde k jeho odcudzeniu a funkcia eBike Alarm odošle oznámenie, spustí sa automatické sledovanie. V aplikácii eBike Flow môžete zistiť polohu svojho bicykla a odovzdať ju polícii.

Pripojenie a ochrana: Flow+
Znepríjemnite zlodejom prácu: Stiahnite si aplikáciu eBike Flow, predplaťte si službu Flow+ a aktivujte si prémiovú službu eBike Alarm. Prostredníctvom smartfónu ste pripojení k svojmu elektrobicyklu a vďaka modulu ConnectModule môžete sledovať jeho polohu. Pri parkovaní elektrobicykla tak zostanete v pokoji.

 

Vyskúšajte na 12 mesiacov bezplatne
eBike Alarm je prvou prémiovou službou Flow+. Vyskúšajte ju v 12-mesačnej** skúšobnej dobe od aktivácie funkcie eBike Alarm v aplikácii eBike Flow* zadarmo. Potom sa predplatné služby Flow+ automaticky obnovuje za poplatok počas zvoleného platobného intervalu (mesačne alebo ročne). Aktuálne ceny Flow+ nájdete v obchode Apple App Store popr. v Google Play Store. Ďalšie podrobnosti nájdete medzi Často kladenými otázkami.

*Aplikáciu eBike Flow si môžete bez ďalších poplatkov stiahnuť z príslušného obchodu. Používanie aplikácie eBike Flow je možné iba po predchádzajúcej registrácii a uzavretí samostatnej zmluvy o používaní so spoločnosťou Robert Bosch GmbH, Bosch eBike Systems.

**Vezmite na vedomie, že aplikácie Flow+ a eBike Alarm chránia len elektrobicykel, ktorý je zaregistrovaný v aplikácii Flow a bol naposledy pripojený.

 Vhodný pre:

  • Performance Line CX (BDU3741)
  • Performance Line CX Race Edition (BDU376Y)
  • Cargo Line (BDU3741)
  • BDU37YY

Obsah balenia:

  • 1x ConnectModule EB1310000B
  • 1x Montážna doska EB1320000A
  • 1x Držiak EB13200009
  • 1x Kábel k displeju 100 mm EB1212003S
  • 1x škrutka M4x8 Torx T20; 1270016499
  • Návod k obsluhe a montážny návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: