BikeTrax Bosch

Neohodnotené

BikeTrax GPS Tracker – perfektná ochrana pre elektrobicykle Bosch proti zlodejom.

Variant:
€199
Dostupnosť: Na externom sklade: 2-5 dní (>5 ks) Na externom sklade: 2-5 dní (>5 ks) Na externom sklade: 2-5 dní (>5 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
10.10.2023 10.10.2023 10.10.2023 Zvoľte variant
BikeTrax Bosch
Neohodnotené
Servis bicyklov a elektrobicyklov do 48 hodín
Servis do 48 hodín
Servis bicyklov a elektrobicyklov
Servis tlmičov a vidlíc
Servis tlmičov a vidlíc
Profi servis tlmičov a vidlíc
Viac ako 10 ročné skúsenosti so servisom bicyklov
Viac ako 10 ročné skúsenosti
so servisom bicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Požičovňa elektrobicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Zákaznícka podpora servis bicyklov, elektrobicyklov Prievidza
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 -16.00
Sobota 9:00 – 12:00

Podrobný popis

BikeTrax GPS Tracker – perfektná ochrana pre elektrobicykle Bosch proti zlodejom. Šikovnejší ako mechanický zámok!

Ako BikeTrax funguje?
Quick Start Guide>

Jedná sa o miniatúrny GPS lokátor, ktorý sa spáruje s aplikáciou PowUnity Bike a inštaluje sa do priestoru motora elektrobicykla a je tak pre zlodeja neviditeľný. Pokiaľ nie je koleso v pohybe, je lokátor v režime spánku – aktivuje sa automaticky vďaka akcelerátoru pohybu. Počas jazdy lokátor zaznamenáva prejdenú trasu. Po ukončení jazdy prejde lokátor opäť do stavu spánku.

 

Pokiaľ v aplikácii aktivuješ zámok a niekto začne s elektrobicyklom pohybovať bez Tvojho vedomia, lokátor sa prebudí z režimu spánku a spustí v aplikácii PowUnity Bike alarm. Pomocou GPS súradnice aktualizuje lokátor každých 10 sekúnd aktuálnu polohu, ktorú budeš môcť sledovať v aplikácii v akejkoľvek GSM sieti vo viac ako 60 štátoch.
V prípade krádeže môžeš políciu nasmerovať pomocou aplikácie priamo k svojmu elektrobicyklu.

Lokátor je s aplikáciou prepojený 24 hodín denne a je primárne napájaný z batérie elektrobicykla. Ak nebudeš elektrobicykel dlhší čas používať, odporúčame ho občas aspoň na pár minút zapnúť, aby sa batéria lokátora dobila. Ak sa batéria elektrobicykla úplne vybije, alebo ju z elektrobicykla vyberieš, signál GPS sa ani tak nepreruší. Prídavná batéria lokátora totiž vydrží v pohotovostnom režime až tri týždne. Pri aktívnej prevádzke vydrží až 12 hodín.

Pokiaľ nemáš čas pravidelne elektrobicykel dobíjať, odporúčame objednať náhradnú záložnú batériu s predlžovacím káblom, ktorá zdvojnásobí pohotovostný aj aktívny režim.

Aplikácia PowUnity Bike
Aplikáciu PowUnity Bike je možné stiahnuť na Google Play alebo App Store a môžeš ju používať na smartfóne alebo cez webový prehliadač na PC.

Prvý rok používania aplikácie kdekoľvek v Európe je zadarmo. Potom si môžeš priamo v aplikácii objednať ročný paušál za 39 EUR alebo mesačný paušál za 3,9 EUR. V prípade mesačného paušálu je možné aplikáciu kedykoľvek deaktivovať v prípade, že ju nebudeš dlhšiu dobu potrebovať (napr. v zimných mesiacoch), a potom ju znovu aktivovať a mesačný paušál obnoviť.

Ďalšie vlastnosti
Bike Pass – do aplikácie môžeš nahrať všetky informácie a poznávacie prvky elektrobicykla, aby bolo ľahšie identifikovateľné v prípade odcudzenia

Denník trás - automaticky zaznamenáva každú jazdu na bicykli bez nutnosti ručného spustenia

Newsfeed – novinky a zaujímavosti o ochrane proti odcudzeniu bicykla

Ochrana osobných údajov

Montáž
Inštalácia závisí od motora Tvojho elektrobicykla. Spolu s GPS trackerom Ti dodáme príslušný prepojovací kábel a sadu jednoduchých, zrozumiteľných pokynov na inštaláciu.

Kompatibilný s motormi:
   Bosch 2. a 3. generácie
   Bosch 4. generácie
   Bosch Smart System

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: