Jarný zvoz bicyklov na servis

Akcia - jarný zvoz bicyklov a elektrobicyklov v prievidzi na servis

Pripravili sme pre vás jarný zvoz bicyklov na servis s výhodami

Čo musím spraviť?

Jednoducho objednáte servis bicykla vyplnením formulára na našej stránke https://www.chcemebike.sk/servis-bicyklov/ a po odoslaní objednávky vám zavoláme a dohodneme si termín prevzatia.

Elektrobicykel alebo bicykel prídeme prevziať v dohodnutom termíne.

Náš skúsený mechanik si s vami prejde aktuálny stav vášho bicykla, navrhne dalšie možnosti a postup servisu a všetko vyznačí a zapíše do protokolu. Následne prevezieme bicykel alebo elektrobicykel k nám do servisu, kde sa podrobí ešte detailnejšej prehliadke a skutočný stav, návrh na servisné úkony ako aj cenu si ešte pred opravou odsúhlasíme telefonicky alebo prostredníctvom cenovej ponuky cez email.

Následne bicykel zoservisujeme, nastavíme a dohodneme termín, kedy vám ho privezieme kompletne nachystaný na ďalšie dobrodružstvá.

Výhody, ktoré vám táto služba prinesie:

Odpadá starosť s odvozom alebo dovozom elektrobicykla alebo bicykla do servisu a naspať.

Určite to poznáte keď potrebujete ísť s bicyklom na servis, ale keď si predstavíte, že musíte tažký elektrobicykel alebo bicykel nakladať na nosič ,na strechu alebo nebodaj natlačiť do auta, tak vás prejde chuť a radšej to odložíte, poviete si, že pojdete keď bude viac času, keď bude krajšie počasie alebo… veď to ešte vydrží. A potom to príde! užívate si krásnu dovolenku alebo výjazd s priatelmi či rodinou a bicykel sa vám pokazí, lebo ste odkladi predsezónnu kontrolu stavu v servise.

Predísť nepríjemným situáciam sa dá jednoducho a z pohodlia domova. Táto naša nová služba je riešením na všetky tieto starosti, ušetrí vás od zhonu, starostí a ušetrí čas, ktorý môžete venovať svojej rodine alebo koníčkom, ktoré vám robia radosť.

predsezonny servis bicykla, elektrobicykla

Podmienky:

  • Podmienkou je vyplniť objednávkový formulár, kde si zvolíte balíček, s ktorým je táto služba spojená.
  • Táto služba je dostupná len v meste Prievidza a okrese Prievidza
  • V meste Prievidza je táto služba zdarma
  • V okrese Prievidza je cena za službu 4,99 eur s dph za jeden odvoz z jednej adresy. (bez ohľadu na počet kusov bicyklov)
  • Príklad č.1: jedna rodina 2x dospelý bicykel + 1 detský s odvozom z jednej adresy je 4,99 eur s dph. Dovoz bicyklov na jednú adresu je už započítaný v cene
  • Príklad č.2: dva bicykle, 2 zákazníci (rôzni zákazníci, apríklad susedia ) – odvoz z jednej adresy 4,99 eur s dph
  • Príklad č.3: Dva bicykle z jednej obce, ale na dvoch adresách – každý zákazník zaplatí 4,99 eur s dph

V cene je započítaný aj spätný odvoz bicykla späť na adresu, kde bol vyzdvihnutý. Pri zmene miesta vyzdvihnutia (napriklad na chatu alebo do práce ) sa cena upraví podľa miesta vyzdvihnutia a aktuálnej ceny za dopravu, ktorá bude oznámená zákazníkovi vopred a bude pripočítaná k úhrade za servis. Minimálna cena za dopravu mimo miesta odberu je 12 eur s dph.

K servisnému balíčku Komplet XL s odvozom získate:

  • zľavu až 5% na všetky náhradne diely, výška zľavy je stanovená podľa kategórii.
  • zľavu 7% na všetky servisné úkony do konca roka 2024 – pozor platí len na konkrétny bicykel, ktorý absolvoval servisný balíček.
  • zľavu 10% na zapožičanie elektrobicykla z našej požičovne.

NÁŠ TIP!

Využite zvýhodnený servisný Balík M spolu s Malým servisom vidlice + Malý servis tlmiča + Odvoz a ušetrite!