Malý servis tlmiča

Neohodnotené

V cene nie je zahrnutý materiál.

€25
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.10.2023
Malý servis tlmiča
Neohodnotené
maly servis tlmica
Tip
Servis bicyklov a elektrobicyklov do 48 hodín
Servis do 48 hodín
Servis bicyklov a elektrobicyklov
Servis tlmičov a vidlíc
Servis tlmičov a vidlíc
Profi servis tlmičov a vidlíc
Viac ako 10 ročné skúsenosti so servisom bicyklov
Viac ako 10 ročné skúsenosti
so servisom bicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Požičovňa elektrobicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Zákaznícka podpora servis bicyklov, elektrobicyklov Prievidza
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 -16.00
Sobota 9:00 – 12:00

Podrobný popis

 

Popis:

Chcete, aby váš bicykel fungoval ako nový a jeho jazdné vlastnosti boli na vrchole? Naše služby malého servisu tlmiča na bicykli sú presne to, čo potrebujete. Tento balíček je ideálny pre tých, ktorí chcú udržať svoj tlmič v optimálnom stave bez toho, aby museli investovať do komplexného servisu.

V cene balíčka nájdete tieto úkony:

Servis vzduchovej komory: Naši odborníci dôkladne prekontrolujú a nastavia vzduchovú komoru vášho tlmiča. Tento krok je kľúčový pre správne fungovanie tlmiča a pre dosiahnutie optimálnej jazdnej dynamiky.
Výmena tesnení vzduchovej komory: Staré alebo opotrebované tesnenia môžu spôsobiť únik vzduchu a tým zhoršiť výkon tlmiča. V rámci tohto balíčka vymeníme všetky tesnenia vzduchovej komory za nové, kvalitné diely.

Premazanie: Premazanie je nevyhnutné pre hladký chod a dlhú životnosť tlmiča. Používame len vysoko kvalitné mazivá, ktoré zabezpečia, že váš tlmič bude fungovať ako hodinky.
Pre zákazníkov mimo našej lokality:

Rozumieme, že nie všetci naši zákazníci sú z našej blízkosti. Preto ponúkame možnosť jednoducho zabaliť váš tlmič a poslať ho na našu adresu. Po dokončení servisu vám tlmič zašleme späť, takže nemusíte sa obávať o  všetko sa postaráme a  vybavíme za Vás. Stačí len vyplniť objednávku a do poznámky napísať ze máte záujem o zaslanie tlmiča do nášho servisu. My nachastáme krabicu aj s vytlačeným štítkom pre  spatné odoslanie. Tlmič jednoducho zabalíte do krabice ktorá vám príde od nás nalepíte štítok a zanesiete na ktorúkoľvek pobočku alebo zberné miesto packety. (bývalá zasielkovňa)

Tento servis je rýchly, efektívny a cenovo dostupný spôsob, ako predĺžiť životnosť vášho tlmiča a zlepšiť váš zážitok z jazdy.

Nezanedbávajte údržbu a doprajte svojmu bicyklu to najlepšie!

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: