SpeedBox 1.3 B. Tuning pre Shimano (EP8)


Variant "+E-Tube port" je určený pre e-bicykle bez voľného E-Tube portu - zvyčajne e-bicykle s jedným z týchto komponentov:
   Satelitný systém ON/OFF Switch
   Di2 (elektronický systém radenia prevodových stupňov)

VLASTNOSTI:
Maximálna rýchlosť : neobmedzený
Obmedzovač rýchlosti: deaktivovaný
Aktivácia/deaktivácia: Aplikácia SpeedBox/ SVETLÁ
Displej zobrazuje:
   skutočné hodnoty do 23 km/h
   potom sa skutočné hodnoty zobrazujú iba v aplikácii SpeedBox
Kompatibilné s:
   motormi EP8
   motormi EP8 RS
   Giant Revolt (až 35 km/h)
   Aplikácia SpeedBox
Nie je kompatibilná s:
   Shimano EP801

€319
Dostupnosť: Dodanie 2 až 5 dní (>5 ks)
Možnosti doručenia
SpeedBox 1.3 B. Tuning pre Shimano (EP8)
Snímka obrazovky 2024 06 14 214725
Novinka Tip Náš technik odporúča
Viac ako 10 ročné skúsenosti so servisom bicyklov
Viac ako 10 ročné skúsenosti
so servisom bicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Požičovňa elektrobicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Zákaznícka podpora servis bicyklov, elektrobicyklov Prievidza
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 -16.00
Sobota 9:00 – 12:00
Servis bicyklov a elektrobicyklov do 48 hodín
Servis do 48 hodín
Servis bicyklov a elektrobicyklov
Servis tlmičov a vidlíc
Servis tlmičov a vidlíc
Profi servis tlmičov a vidlíc

Podrobný popis

Od základov prepracovaný ladiaci čip pre váš e-bike s motorom Shimano – s novým dizajnom, úplne novým hardvérom a firmvérom a technológiou Bluetooth na prepojenie vášho e-biku s mobilnou aplikáciou.

SpeedBox 1.3 B.Tuning ponúka jedinečné prepojenie medzi vašim e-bikom a mobilným telefónom. Tento tuningový čip je špičkový produkt dokonale optimalizovaný pre tú najvýkonnejšiu jazdu a zážitok. Potláča obmedzovač rýchlosti, takže si môžete užívať jazdu neobmedzenou rýchlosťou. Po spárovaní s mobilnou aplikáciou SpeedBox App uvidíte na displeji telefónu reálne údaje o jazde. Môžete tiež nastaviť rýchlostný limit podľa vlastného výberu. Sledujte a uložte si všetky parametre vašej cesty na displeji svojho telefónu kdekoľvek a kedykoľvek.

V porovnaní s predchádzajúcimi verziami sa tento nový produkt pripája aj do portu E-Tube motora. Je preto potrebné, aby motor elektrobicykla, do ktorého sa chystáte inštalovať novú verziu SpeedBox pre Shimano, mal jeden voľný E-Tube port. V prípade, že v motore nemáte voľný port E-Tube, vyberte variant „+E-Tube Port“.

Elektrobicykle, ktoré nemajú voľný E-Tube port, sú zvyčajne tie s elektronickým systémom radenia prevodových stupňov Di2, alebo s trubicovým integrovaným Satellite System ON/OFF vypínačom (EW-SW100, EW-SW300).

Ako funguje SpeedBox B.Tuning?

Tento tuningový čip sa navyše veľmi jednoducho ovláda – cez mobilnú aplikáciu alebo zapínaním/vypínaním svetiel.  Ak sú svetlá vypnuté, SpeedBox sa aktivuje. Čip sa dá jednoducho deaktivovať rozsvietením svetiel. Novinkou v tejto verzii SpeedBox je možnosť aktivácie funkcie dvojitého kliknutia v aplikácii. Aktivovaním tejto funkcie sa svetlá stanú nezávislými od ladenia. Dvojitým kliknutím na tlačidlo LIGHT svetlá zablikajú a zapne sa ladenie. Ak na tlačidlo ešte raz dvakrát kliknete, ladenie sa vypne a e-bike bude fungovať rovnako ako bez čipu. 

V aplikácii môžete nastaviť maximálnu povolenú rýchlosť.

Aplikácia SpeedBox pre SpeedBox 1.3 B.Tuning

SpeedBox App je aplikácia špeciálne navrhnutá pre SpeedBox 1.3 B.Tuning, ktorá využíva technológiu Bluetooth na pripojenie vášho e-biku k vášmu mobilnému telefónu. Po stiahnutí aplikácie a pripojení mobilného telefónu k e-biku sa vám na telefóne zobrazia aktuálne údaje a parametre cesty. Môžete si ukladať svoje výlety, porovnávať výsledky s priateľmi a sledovať svoj výkon a pokrok. Vďaka tomu si môžete jazdu naplno užiť a analýzu údajov o výkone si nechať na neskôr.

Funkcie aplikácie SpeedBox:

  • Ovládanie ladenia
  • Aktivácia funkcie „ovládania ladenia dvojitým kliknutím“.
  • Nastavenie rýchlostného limitu
  • Ukladanie a prezeranie vašich ciest

Pred objednaním čipu SpeedBox 1.3 B.Tuning odporúčame stiahnuť si do telefónu aplikáciu SpeedBox. Môžete si vyskúšať našu demo verziu a spoznať všetky úžasné funkcie a zároveň sa uistiť, že aplikácia je vo vašom telefóne plne funkčná. Na pripojenie k čipu SpeedBox B.Tuning musí byť váš telefón vybavený Bluetooth 4.0 alebo vyšším.

zhromaždenie

Na výrobu čipov SpeedBox používame originálne konektory, ktoré zaisťujú veľmi jednoduchú inštaláciu a správne pripojenie čipu. Pripravili sme aj podrobné pokyny a videá, ktoré vám uľahčia inštaláciu. Rovnako jednoduchá je aj demontáž ladiaceho čipu. Ak máte problémy s inštaláciou alebo demontážou, neváhajte nás kontaktovať.

Ak plánujete nainštalovať SpeedBox na úplne nový bicykel, uistite sa, že ste na ňom najazdili aspoň 10 km, kým sa čip aktivuje.

POZOR

Upozorňujeme, že prevádzka tohto typu upravených elektrických bicyklov na verejných komunikáciách môže byť v niektorých krajinách v rozpore so zákonom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené používaním produktov SpeedBox. Elektrické bicykle vybavené produktmi SpeedBox sa nesmú používať na verejných komunikáciách, cyklistických chodníkoch a verejných miestach. Elektrobicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na súkromnom pozemku a výhradne na vlastné riziko. Používanie SpeedBoxu môže viesť k strate záruky na váš ebike.

Dôrazne odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné prostriedky, aby ste predišli zraneniam.

Ak stratíte heslo alebo PIN k službe, môžete využiť našu službu dostupnú tu .

V prípade aktualizácie softvéru vášho e-biku najskôr odinštalujte SpeedBox z e-biku, aktualizujte softvér a znova nainštalujte SpeedBox. 

Dodatočné parametre

Kategória: Chip tuning
Záruka: doživotná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Snímka obrazovky 2024 06 15 200150
Novinka Tip Náš technik odporúča
€169
Dodanie 2 až 5 dní (>5 ks)

VLASTNOSTI:Aktivácia/deaktivácia: zapojením zeleného/červeného vodiča do konektoraMaximálna rýchlosť: do 50 km/hDisplej zobrazuje: polovičné hodnotyKompatibilné s...

Kód: 29244
Snímka obrazovky 2024 06 15 182942
Novinka Tip Náš technik odporúča
€199
Dodanie 2 až 5 dní (>5 ks)

VLASTNOSTI:Maximálna rýchlosť: neobmedzenáNastavenie rýchlostného limitu: ÁNODisplej zobrazuje: aktuálne hodnotyAktivácia: aktivované vždyNie je kompatibilné...

Kód: 29205
Snímka obrazovky 2024 06 14 215938
Novinka Tip Náš technik odporúča
€239
Dodanie 2 až 5 dní (>5 ks)

Variant "+ E-Tube port" je určený pre e-bicykle bez voľného E-Tube portu - zvyčajne e-bicykle s jedným z týchto komponentov:   Satelitný systém ON/OFF...

Kód: 29184
38ad6a85 60c9 4b98 b980 a69e2a1ff330
€279
Na externom sklade: 2-5 dní (>5 ks)
Kód: 1140
3d65b32f 0a5b 4fba a6a9 938a3b245c39
€289
Na externom sklade: 2-5 dní (>5 ks)
Kód: 1203
Snímka obrazovky 2024 06 15 194329
Novinka Tip Výpredaj Náš technik odporúča
€179
Dodanie 2 až 5 dní (>5 ks)

VLASTNOSTI:Aktivácia: tlačidlo LIGHT / + - + - Maximálna rýchlosť: neobmedzenáNastavenie obmedzenia rýchlosti: ánoDisplej zobrazuje: aktuálne...

Kód: 29229
Snímka obrazovky 2024 06 15 181046
Novinka Tip Náš technik odporúča
€169
Dodanie 2 až 5 dní (>5 ks)

VLASTNOSTI:Aktivácia: aktivovaná vždyMaximálna rýchlosť: 50 km/hDisplej zobrazuje: polovičné hodnotyKompatibilné s motormi:   GX0   GX...

Kód: 29199
ab9bf916 68e8 415e b9a7 577a90a3cc93
Doprava zadarmo
€279
Na externom sklade: 2-5 dní (>5 ks)

Chip pre odblokovanie elektrobicykla bafang.  Odblokujte skrytú silu Vášho elektrobicykla s Bafang pohonom

Kód: 1116