ROECKL Rukavice cyklistické Mantua čierno šedá

€35,92
ROECKL Rukavice cyklistické Mantua čierno šedá
Viac ako 10 ročné skúsenosti so servisom bicyklov
Viac ako 10 ročné skúsenosti
so servisom bicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Požičovňa elektrobicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Zákaznícka podpora servis bicyklov, elektrobicyklov Prievidza
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 -16.00
Sobota 9:00 – 12:00
Servis bicyklov a elektrobicyklov do 48 hodín
Servis do 48 hodín
Servis bicyklov a elektrobicyklov
Servis tlmičov a vidlíc
Servis tlmičov a vidlíc
Profi servis tlmičov a vidlíc
Variant: Veľkosť : 8,5
Dodanie 2 až 5 dní (2 ks)
€35,92

Podrobný popis

ROECKL Rukavice cyklistické Mantua čierno šedá
Celoprstové cyklistické rukavice Roeckl MANTUA sú letné dlhoprsté MTB rukavice, v ktorých vám ruky neostanú biele. Materiál Suntan Mesh, použitý na vrchnej strane umožňuje opálenie ruky aj v rukaviciach.


Na dlani je použitá jemná syntetická koža Durasense a All-Weather Grip čo zlepšuje úchop riadidiel. Rukavice nemusíte snímať z rúk ani pri telefonovaní, sú kompatibilné s dotykovými displejmi smartfónov.


Vlastnosti, technické údaje
- Chrbtová časť: Suntan Mesh
- Dlaň: Durasense - trvanlivá, jemná a tenká syntetická koža
-Gélové polstrovanie
- Bezšvové polstrovanie ohybu palca

Letné, ľahké a vysoko zamerané na výkon – to je MANTUA, cyklistické rukavice s dlhými prstami vyvinuté spoločnosťou ROECKL SPORTS.
Jedným z kľúčov k celému tomuto vzdušnému výkonu je zadná časť vyrobená zo sieťoviny suntan™, tenkého, super elastického a preto pohodlného materiálu, ktorý je nielen vysoko priedušný, ale zabraňuje aj otravným líniám opálenia, pretože prepúšťa slnečné svetlo.
Tento model je dostupný v bielej alebo čiernej sieťovine suntan™, každý so širokým sivým pruhom, ktorý prechádza cez líct ruky, a dynamickými trojuholníkmi, ktoré tvoria farebný gradient smerom k prstom.
Pridaný bonus vzhľadom na vzhľad aj funkčnosť: dlaň vyrobená z ľahkého, hmatového a protišmykového syntetického semišu DURASENSE vrátane výplne GEL-TECHNOLOGY so štýlovým, farebne kontrastným gélovým logom.
Rozsiahla dvojfarebná silikonizácia ALL-WEATHER-GRIP zaisťuje nekĺzavú priľnavosť na riadidlách za dažďa alebo slnka. Patentovaná výstelka ROECKL COMFORT-INNOVATION podporuje namáhanú oblasť medzi palcom a ukazovákom, čím výrazne zvyšuje pohodlie a znižuje únavu rúk pri jazde na bicykli.
Na záver má táto rukavica reflexnú pásku na manžete a suchý zips na zadnej strane. Okrem toho sú palec a ukazovák MANTUA KOMPATIBILNÉ S DOTYKOVOU OBRAZOVKOU, čo znamená, že rukavice si môžete nechať nasadené aj pri používaní smartfónu alebo zariadenia GPS.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: