Pobytový detský tábor

Nechajte svoje deti zažiť zážitok tohto leta a príhláste ich do nášho letného tábora.Krásne prírodné prostredie v Kremnických vrchoch, ktoré dotvára horská chata, zaručuje prostredie pre nekonečne veľa zážitkov.

To všetko pod vedením skúsených animátorov, ktorí sa o Vaše deti postarajú vo dne aj v noci.Program nabitý množstvom cyklistických výjazdov v okolí, ako napríklad výhladková veža na Krahuliach alebo vodná nádrž Turček.

Workshopy ako sa správne postarať o svoj bicykel a ako prežiť a správať sa v prírode budú základom, na ktorom budú môcť deti stavať aj do budúcnosti.Taktiež nás čakajú dobrodružstvá na jednej z najväčších feratových oblastí na Slovensku a oddych si doprajeme v relaxačnom centre.Turistika taktiež nebude chýbať a tak si užijeme aj nádherné výhľady na Slovenskú prírodu.

Tak na čo čakať!

Deti sa môžu tešiť na:

  • prechádzka po okolí, zoznamovacie hry (alternatíva odvoz vlakom do Kremnice a odtiaľ na Skalku)
  • cyklo výlety, hry na ihriskách, filmový večer
  • cykloturistiku, workshopy Ako opraviť bike a Ako prežiť v prírode
  • feratu, bazén v relaxcentrume, nočnú hru
  • workshopy ľukostrelby, diskgolfu, prechádzku k tunelu
  • celodennú turistiku na Tlstú a Ostrú

Minulý ročník cyklo tábora

Chata Limba

Registrácia

Záväzná registrácia na cyklo tábor Skalka pri Kremnici 2022. Jej odoslaním vzniká povinnosť účasti a úhrady táborového poplatku.

Termín uskutočnenia tábora: 7. – 12.8.2022
Miesto: Chata Limba – Skalka pri Kremnici

Cena: 330 € / osoba

* na úhradu je možné využiť rekreačný poukaz
* súrodenecká zľava 10€ na každého ďalšieho súrodenca
* zľava pre účastníkov minuloročného tábora a lyžiarského výcviku 15€
* v cene je zahrnuté doprava do rezortu a späť, ubytovanie, strava v plnej penzii 5 x denne, spoločný výlet, pobyt v relax centre, Via ferrata, tričká

Na tábor je možné sa registrovať do 16.6.2022.

Vedúci tábora: Michal Belák

KAŽDÉ DIEŤA JE POTREBNÉ REGISTROVAŤ SAMOSTATNE.

Registráciu začnite zadaním emailovej adresy, prostredníctvom ktorej s vami budeme komunikovať ďalšie informácie ohľadom tábora.

Platba: Platbu je nutné zrealizovať bankovým prevodom do 30 dní od odoslania registrácie, čím bude registrácia potvrdená. V prípade, že registrujete len jedno dieťa, cena je 330 eur. Pri každej ďalšej registrácii súrodencov je zľava 10 eur. Do poznámky pri platbe prevodom uveďte okrem svojho mena aj to, že sa jedná o druhé dieťa.

Prvý súrodenec: 330€
Druhý súrodenec: 320€
Platobné údaje: IBAN: SK07 0900 0000 0051 7537 9393 , Slovenská sporiteľňa

Záväzné prihlásenie: (Odoslaním formulára súhlasíte s tým, že ste si pozorne prečítali všetky podmienky uvedené vo formulári a záväzne sa prihlasujete na Zážitkovo cyklistický letný tábor 2022 v Skalke pri Kremnici.

Spracovanie osobných údajov:

(UDELENIE SÚHLASU JE PODMIENKOU ÚČASTI DIEŤAŤA NA TÁBORE. Zaškrtnutím tejto možnosti súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov v rozsahu tohto formulára pre účely registrácie dieťaťa na Zážitkovo cyklistický letný tábor 2022.