ROECKL Rukavice cyklistické Istres Bi-FUSION modrá

€44,72
ROECKL Rukavice cyklistické Istres Bi-FUSION modrá
Viac ako 10 ročné skúsenosti so servisom bicyklov
Viac ako 10 ročné skúsenosti
so servisom bicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Požičovňa elektrobicyklov
Testovacie jazdy a požičovňa
Zákaznícka podpora servis bicyklov, elektrobicyklov Prievidza
Zákaznícka podpora
Po-Pia 9:00 -16.00
Sobota 9:00 – 12:00
Servis bicyklov a elektrobicyklov do 48 hodín
Servis do 48 hodín
Servis bicyklov a elektrobicyklov
Servis tlmičov a vidlíc
Servis tlmičov a vidlíc
Profi servis tlmičov a vidlíc
Variant: Veľkosť : 7
Dodanie 2 až 5 dní (2 ks)
€44,72

Podrobný popis

ROECKL Rukavice cyklistické Istres modrá
Ľahké ako pierko, ergonomický strih, inovatívne materiály, štýlový dizajn – to zhrňuje ISTRES, ľahké, vysokovýkonné letné cyklistické rukavice vyvinuté spoločnosťou ROECKL SPORTS, vhodné pre náročných cyklistov.
Tenká a vzdušná sieťovina Suntan™ na vonkajšej strane – pýšiaca sa chladnou, dúhovou celoplošnou potlačou – je nielen super elastická, a preto mimoriadne pohodlná; tiež prepúšťa slnečné svetlo, aby sa zabránilo vzniku nepríjemných opálení.
Túto funkciu dopĺňa ROECKL’s BI-FUSION®, šikovná dvojzložková výplň vyrobená z gélu a peny, ktorá získala ocenenie Red Dot Award 2021. Tento prispôsobivý, no veľmi rozmerovo stabilný tlmiaci systém pohlcuje vibrácie a otrasy vznikajúce v nerovnom teréne, rovnomerne rozdeľuje tlak na celú ruku a zaisťuje tak zvýšený komfort nosenia a menšiu únavu.
To isté platí pre exkluzívnu COMFORT-INNOVATION od ROECKL, bezšvové polstrovanie v citlivej oblasti medzi palcom a ukazovákom. Dlaň je vyrobená z vysoko priedušného, pružného a perforovaného ROECK-GRIP®, ktorý zaručuje ten špeciálny letný pocit, prvotriednu flexibilitu a vysoký stupeň presnosti pri manipulácii s riadidlami, brzdami a radením.
PULL OFF SYSTEM uľahčuje vyzliekanie ISTRES, zatiaľ čo zapínanie pod dlaňou zaisťuje rukavicu okolo zápästia a mäkká utieraná vložka na dlani je ideálna na utieranie potu, keď ide do tuhého. Reflexné dizajnové prvky završujú tento nádherný melírový vzhľad.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: