Elektrobicykle

Ebiky získali v posledných rokoch na popularite a už dávno nejde len o elektrobicykle pre seniorov. Pre koho je teda elektrický bicykel určený? Úplne pre všetkých! Či už milujete jazdu v ťažkých terénoch, alebo si chcete spríjemniť cestu do práce a vyhnúť sa ranným zápcham a dlhým kolónam, elektrobicykel je ten pravý dopravný prostriedok pre vás. Navyše, ebiky sú šetrné k životnému prostrediu, neprodukujú žiadne škodlivé emisie a sú maximálne tiché.

Aj tie najťažšie cyklotúry

Pokiaľ ste si doteraz neboli istí svojou kondičkou a netrúfli si na dlhšie trasy, či prudšie kopce, s elektrobicyklom ich zvládnete ľavou zadnou bez väčšieho zadýchania. V našej ponuke nájdete i dámske či detské elektrobicykle, takže si cykloturistiku užije celá rodina.

Že si chcete na bicykli poriadne zamakať? Žiadny problém – záleži skutočne len na vás, koľko sily na ebiku vynaložíte. Na každom elektrobicykli si jednoducho tlačidlami na riadidle zmenite úroveň pomoci pri šliapaní, dokonca môžete elektromotor úplne vypnúť a poriadne si zatrénovať.

Rýchlosť elektrobicykla

Maximálna rýchlosť ebiku s pomocou elektromotora je 25 km/h, takže spĺňa podmienky na prevádzku po pozemných komunikáciách danými právnymi predpismi pre Slovensko a väčšinu ďalších štátov Európskej únie, avšak je možné si zakúpiť aj chiptuning elektrobicyklov od SpeedBox, s ktorým si užijete jazdu naplno.

Na chcemebike.sk vám ponúkame naše elektrobicykle na sklade, pokiaľ potrebujete pomôcť s výberom ebiku, neváhajte nás kontaktovať.

Zobrazených 1–16 z 19 výsledkov