Posúvame naše služby na vyššiu úroveň

Balíček služieb Premium

Čo obsahuje Premium balík?

Prednostné vybavenie

Zákazníci sú pre nás na prvom mieste! So službou Premium budete mať prvé miesto vždy!

Poznáte to – plánujete dovolenku a keď sa balíte zistíte, že ste zabudli v tom zhone dať skontrolovať váš bicykel alebo e-bike. V servisoch majú plno a vás zachváti panika.

S našou službou Premium máte po probléme. Jednoducho zavoláte a my vám expresne skontrolujeme a opravíme váš bicykel alebo e-bike, a to bez ohľadu na to koľko je zákazníkov pred vami.

Ako to robíme? Nie, neposúvame zákazníkov, ktorí sú pred vami, pretože si ich vážime.
Jednoducho vášu objednávku vybavíme v nadštandardnom čase mimo otváracích hodín pre štandardného zákazníka, a to aj v sezóne.

Doprava zadarmo na všetko

Platí na akýkoľvek tovar v akejkoľvek hodnote

Vyskúšajte ako doprava zadarmo zvýši komfort vášho nakupovania. Jednoducho objednáte tovar a my vám ho zadarmo dovezieme priamo domov alebo zašleme na ktorékoľvek vydajné miesto.

Okamžité vybavenie reklamácie do až do 200 eur

Našim cieľom je poskytovat vám maximálny nákupný a ponákupný servis.

Zákon udáva, že na vybavenie reklamácie je lehota 30 dní pri zistení chyby, no členom služby Premium reklamovaný výrobok vymeníme za nový! A to bez čakania na vyjadrenie výrobcu.

* členovia Premium majú nárok na vrátenie tovaru do 30 dní, namiesto štandardných 14 dní.

Exluzívne služby prémium

Vždy 21. deñ v mesiaci dostanete ponuku zliav do vašej emailovej schránky. Tieto zlavy sú len pre členov!!

Výrazné zľavy, ktoré nikde inde nenáidete. Žiadny výpredaj, ale kvalitný tovar od svetových značiek za bezkonkurenčné ceny.

Súkromný mechanik iba pre Vás

Poznáte situácie, kedy nemôžete z rôznych dôvodov priniesť váš elektrobicykel alebo bicykel k nám do servisu. Dôvody môžu byť rôzne – nedostatok času, nemáte práve po ruke vhodné auto, zdravotné problémy a podobne.

S našou službou Premium máte po starostiach. Pokiaľ ste členom Prémium klubu, máte k dispozicii prívátneho mechanika, ktorý príde priamo k vám domov, kde skontroluje a opraví váš elektrobicykel alebo bicykel. Pokiaľ nieje oprava možná na mieste, mechanik zabezpečí odvoz priamo k nám do servisu.

Garancia najlepšej ceny

Vždy sa pre vás snažíme mať tie najlepšie ceny, preto pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu bicykla alebo elektrobicykla, kontaktujte pomocou špeciálneho prémium čísla alebo emailu svojho Premium asistenta a spoločne nájdeme optimálne riešenie.

Servisná kontrola na začiatku a na konci sezóny pred zazimovaním za 1 €

So službou Premium od Chcemebike.sk máte servisnú bezpečnostnú kontrolu elektrobicykla alebo bicykla v marci len za 1 euro, a tak isto aj  na konci sezóny  v mesiaci október pred uskladnením.

A navyše:

  • Zľava na požičanie elektrobicykla 20% len pre majiteľov služby Premium
  • Zľava na servisné práce až do 15%
  • Zľava 10% na detský tábor Chcemebike pre vaše dieta alebo vnuka či vnučku
  • Zľava 10% na hodiny lýžovania v stredisku Ski Cigeľ

*Na poskytnutie zľavy nie je právny nárok.